Krujë, eksploziv lokalit të 41-vjeçarit

capture-32

Një sasi lënde plasëse është vendosur pak pas mesnate në një lokal në Krastë të Fushë Krujës.

Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 00.23 në pjesën hyrëse të një lokali në pronësi të M. V., 41 vjeç. Policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes. Si pasojë e shpërthimit ka pasur vetëm dëme materiale.

Në përcaktimin e sasisë dhe llojin e lëndës plasëse po kryhen veprime nga ekspertët Antieksploziv. Është ngritur grupi hetimor, të cilët po punojnë për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tarifat e reja për zhdoganimin e makinave…

Me një Udhëzim të ministrit të Financave dhe Ekonomisë, janë caktuar tarifat...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.