Kujt ia dedikon Stresi këto fjalë?

Është shumë i komentuar në mediet rozë, si për jetën private, ashtu edhe atë profesionale.

5-1

Picture 1 of 2

Stresi është goxha aktiv në rrjete sociale në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Së fundi, ai ka habitur me një postim me të cilin ka shkruar se “Mosmirenjohja Virtyti Me I Keq i Njeriut !!!! Nuk Jam Hakmarres Por Humbe nje shok per gjith jeten qe te deshti me shum se veten !!!”.

Nga këto fjalë, reperi ka lënë të kuptohet se ka humbur një shok të shtrenjt, por se nuk e zbulon se për kë bëhet fjalë.

Kujtojmë që këto ditë, Stresi ka bërë të ditur se është ribashkruar me të dashurën, Kejsi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Njihuni me 2 shenjat e bekuara nga horoskopi, fat në pasuri dhe dashuri

Sa herë ju ka ndodhur të jeni dëshmitarë të lumturisë së familjarëve...
Read More