Kukës, godet punonjësin e ujësjellësit, arrestohet 38-vjeçari

Një 38- vjeçari banues në fshatin Nangë të Kukësit ka përfunduar në pranga ditën e djeshme.

Petrit Onuzi, është arrestuar pasi ka goditur punonjësin e ujësjellësit, K.Sh, 35 vjeç.

Mbi 38- vjeçarin rëndojnë veprat penale “Goditje për shkak të detyrës” dhe “Shkatërrimi i rrjetit të ujësjellësit”.

Njoftimi i policisë:
Godet për shkak të detyrës, punonjësin e ujësjellësit si dhe dëmton rrjetin e ujësjellësit, arrestohet nga Policia.

Më datë 10.08.2017, Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kukës, arrestuan në flagrancë shtetasin;

-Petrit Onuzi, 38 vjeç, banues në fshatin Nangë, Kukës.

Arrestimi i tij u bë pasi për shkak të detyrës, ka goditur punonjësin e ujësjellësit shtetasin K.Sh., 35 vjeç, banues fshatin Shtiqën, si dhe ka dëmtuar rrjetin e ujësjellësit.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprat penale ” Goditje për shkak të detyrës”, dhe “Shkatërrimi i rrjetit të ujësjellësit”, parashikuar nga nenet 237 dhe 159 të Kodit Penal.

Shkruar Nga
More from Revista User

Disa këshilla si të pasuroheni më shpejt…

Kush nuk dëshiron të bëhet një miliarder? Duket se të gjithë e...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.