“Kur isha 12 vjeç, dukesha si 21”

Emily Ratajkowski është një nga femrat më të pëlqyera në planet dhe ndryshe nga herët e tjera, ka pozuar e veshur për revistën “Harper’s Bazaar Arabia”.

3-1

Picture 1 of 7

Në intervistë, modelja e famshme ka folur hapur për zhvillimin e saj të hershëm dhe se si kjo gjë ka ndikuar në adoleshëncën e saj.

“Isha një vajzë 12-vjeçare me gjoks dhe njerëzit më shikonin si 21 vjeç. Ishte e vështirë për mua që ta kuptoja perceptimin e njerëzve për mua. Doja thjesht që të më linin rehat”, ka thënë Ratajkowski.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpallet në kërkim ish-shefi i policisë së Kurbinit, bashkëpunoi me kultivuesit e kanabisit

Ish-Shefi i Rendit në Kurbin, Ylli Vata, është shpallur në kërkim nga...
Read More