‘’Kur ke ndërmend të martohesh ?’’ –pyetja që po‘’çmend’’ Mariza Ikonomin

Mariza Ikonomi përveç një karrierë të gjatë dhe me prurje të suksesshme, bën pjesë në atë kategori VIP-ash jeta private e të cilëve ka ngjallur gjithmonë interes.

Si një vajzë beqare që është , sa i takon statusit të saj civil, pyetja më e shpeshtë që i bëhet është se kur do vendosi të martohet

E ftuar ditën e djeshme në emisionin “Lart e poshtë”, Mariza ka treguar se kush ia bën më shpesh këtë pyetje. Nuk janë prindërit e saj, pasi ata nuk janë posesiv. Mariza ka zbuluar se njerëzit që takon në rrugë e pyesin gjithmonë për këtë gjë. Mariza me siguri po prej njeriu ideal për t’i thënë po…

Shkruar Nga
More from Revista User

Sekretet e të ushqyerit me gji të cilat çdo nënë duhet t’i dijë

Gjidhënia është proces natyral për shumicën, ndonëse për disa gra ky proces...
Read More