Kurtz: Për shkak të Brexit, BE ndodhet para momentit historiksebastian-kurtz

Shefi i diplomacisë austriake, Sebastian Kurtz, vlerësoi se BE-ja për shkak të Brexit-it ndodhet para momentit historik.

Ai në diskutimin në organizim të KPMG në Vjenë, theksoi se BE-ja pas daljes së Britanisë së Madhe nuk duhet të jetë më e vogël dhe më e dobët, por nevojitet ndryshim i kursit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Greqi/ Sulmohet patrulla e policisë në Athinë, dy të arrestuar, njëri shqiptar

Mëngjesin e së dielës patrullat e policisë greke janë sulmuar në qendër...
Read More