Kush është deputeti në lidhje me moderatoren Ilda Bejleri?

Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e saj sentimentale, edhe pse shumë e herë e mban të fshehtë, dhe nuk jep shumë detaje për këtë temë.

Ilda Bejleri 1

Picture 1 of 2

Ilda shpesh herë, dyshohet se ka pasur marrëdhënie me ndonjë lojtar të Kombëtares shqiptare, edhe pse ajo e ka mohuar këtë gjë. Kohët e fundit, ajo flitet se po shoqërohet me deputetin e ri të Partisë Demokratike, Klevis Balliu. Ata janë parë shpesh bashkë, në disa lokale në Tiranë.

E pyetur për këtë lidhje, moderatorja ka thënë se deputeti është thjesht mik i saj, por në rrethin e saj shoqëror e dinë se lidhja mes tyre ekziston.

Shkruar Nga
More from Revista User

7-vjeçarja nga Aleppo, letër prekëse Presidentit Trump

Shtatë vjeçarja nga Siria, Bana Alabed e cila tashmë e njohur botërisht...
Read More