Kush është Kylie?!

Kylie Jenner ka zbuluar statujën e saj prej dylli që ndodhet në “Madame Tussauds” në Hollywood.

Kylie 1

Picture 1 of 9

Ndërkohë që e ka publikuar në rrjetet sociale, ishte vërtet e vështirë të dalloje se cila ishte Kylie artificiale dhe cila natyrale.

Ylli televiziv ka pozuar pranë statujës së saj dhe në foton e postuar në “Instagram”, ka shkruar: “Bëra një “Facetime” me familjen time…të gjithë u mashtruan”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Berisha: Ja pse Shqipëria nesër do të protestojë…

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka renditur 8 arsyet sepse shqiptarët do të protestojnë...
Read More