Ky është apartamenti superluksoz i Jennifer Lopez

Kjo është shtëpia superluksoze e Jennifer Lopezit të cilët këngëtarja e njohur e ka blerë që në 2014.

apartament 1

Picture 1 of 5

Apartamenti që ka katër dhoma gjumi, gjashtë banjo, dy sallone, kuzhina gjigande, dhoma e medias, dhoma e lavanderisë, dhoma e garderobës dhe dhoma e stafit ka kushtuar 26.95 milion euro.

Me këtë shtëpi Jennifer thotë se është dashuruar që në momentin që e ka parë.

Shkruar Nga
More from Revista User

324 kg drogë e kapur në Vlorë, arrestohet 54 –vjeçari i shpallur në kërkim

Policia ka vënë në pranga një 54 –vjeçar të shpallur në kërkim...
Read More