Ky është apartamenti superluksoz i Jennifer Lopez

Kjo është shtëpia superluksoze e Jennifer Lopezit të cilët këngëtarja e njohur e ka blerë që në 2014.

apartament 1

Picture 1 of 5

Apartamenti që ka katër dhoma gjumi, gjashtë banjo, dy sallone, kuzhina gjigande, dhoma e medias, dhoma e lavanderisë, dhoma e garderobës dhe dhoma e stafit ka kushtuar 26.95 milion euro.

Me këtë shtëpi Jennifer thotë se është dashuruar që në momentin që e ka parë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Siri, ushtria e Turqisë shpall marrjen e kontrollit të al-Bab

Zëvendës-kryeministri turk Numan Kurtulmus tha sot në këshillin e ministrave të Ankarasë...
Read More