Ky është grupi më i mirë shqiptar sipas Alban Skënderajt

Këngëtari Alban Skënderaj nëpërmjet një videoje të publikuar ka folur për grupin e tij të preferuar.

E ka zbuluar se sipas tij grupi më i mirë shqiptar është ‘Gjurmët’.

Në videon e publikuar Albani shihet duke performuar në ‘100 vjet muzikë’ njërën nga këngët e tyre me titull ‘Era’.

”Dhe rrenqethem ne vetmi .. Respekt per #Gjurmet, grupin (per mua) me te mire shqiptar!”, ishin fjalët e tij.

Ndërsa Albani gjithashtu mbetet njëri ndër këngëtarët më të preferuar shqiptar për publikun pasi me zërin e tij dhe performancat mbreslënëse ka bërë për vete shumë fansa.

Shkruar Nga
More from Revista User

Emergjencat Civile japin alarmin: Gjatë 24 orëve 16 vatra të reja zjarri

Emergjenca Civile bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit në...
Read More