Ky është grupi më i mirë shqiptar sipas Alban Skënderajt

Këngëtari Alban Skënderaj nëpërmjet një videoje të publikuar ka folur për grupin e tij të preferuar.

E ka zbuluar se sipas tij grupi më i mirë shqiptar është ‘Gjurmët’.

Në videon e publikuar Albani shihet duke performuar në ‘100 vjet muzikë’ njërën nga këngët e tyre me titull ‘Era’.

”Dhe rrenqethem ne vetmi .. Respekt per #Gjurmet, grupin (per mua) me te mire shqiptar!”, ishin fjalët e tij.

Ndërsa Albani gjithashtu mbetet njëri ndër këngëtarët më të preferuar shqiptar për publikun pasi me zërin e tij dhe performancat mbreslënëse ka bërë për vete shumë fansa.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Libra për një shoqëri të mirë”, forum në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Librit

Aktivitetet e UET Press, në kuadër të ditës së librit shoqërohen edhe...
Read More