Ky është jahti më luksoz në botë, vlen 360 milionë paundSuper jahti prej 360 milionë paundësh i miliarderit rus ka dalë në det prej kohesh.

 

jahti 1

Picture 1 of 7

 

Edhe pse pjesa e brendshme e anijes është mbajtur sekret nga projektuesit dhe pronari i ri fotografët kanë siguruar disa foto nga brendësia e këtij super jahti.

Një karrige në formën e një kokë gjigante mund të shihet pranë asaj që duket se është një bar dhe një zonë ngrënieje. Një fotografi tjetër tregon varkat e mëdha të shpëtimit që janë të futura në brendësi të jahtit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rusia thotë se ka vrarë qindra anëtarë të IS

Ushtria ruse ka thënë se sulmet ajërore në Sirinë lindore, kanë vrarë...
Read More