Kylie Jenner dëshmon se është rritur!

Ajo bë qendër e vëmendjes qysh në moshën nëntëvjeçare në shoun televiziv Keeping Up With the Kardashians.

 

Kylie Jenner 1

Picture 1 of 3

Por famën më të madhe Kylie Jenner, e mori në vitin 2007 kur u pa se tashmë ka filluar dhe të shtoi koleksion fotografish të jetës së saj.

Megjithatë kësaj here Jenner dëshmoi për të gjithë se ajo tashmë nuk është e vogël, kur liroi fotografi të reja në rrjetin social Instagram këtë të martë.

19 vjeçarja po mbante të veshur një fustan të zi derisa shfaqi këmbët e saj seksi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tronditet bota, nuk janë legjenda por të vërtetë …

Deri më sot Dragonjtë kanë ekzistuar vetëm në librat fantastiko-shkencorë dhe në...
Read More