Kylie Jenner kopjon Kimin, ja ndryshimi drastik që ka bërëFamilja Kardashian janë shumë të përfolur në titujt rozë.

3-1

Picture 1 of 2

Një prej femrave të kësaj familje që gëzon famë të madhe pas Kim Kardashian është Kylie Jenner.

Kylie muajin e kaluar ka sjellë në jetë vogëlushen Stormi, për të cilën po kujdeset në maksimum.

Meqë vajza ka filluar të rritet, Kylie i ka shpeshtuar edhe daljet publike, këtë e dëshmon përmes rrjeteve sociale.

Bukuroshja ka bërë një ndryshim në pamje, ajo është shfaqur me flokë pink, të cilën gjë e kishte bërë Kim muaj më parë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Homazhe në vendin ku u vra Ariela: Boll krimeve makabër

Në heshtje studentë dhe pedagogë të Fakultetit të Drejtësisë, marshuan drejt vendit...
Read More