Kylie Jenner na prezanton me vajzën, Stormi WebsterStormi Webster lindi disa ditë më parë, por tashmë është në lajmet kryesore. Fotoja e parë e vogëlushes së Kylie Jenner është postuar nga vetë e ëma, duke bërë të ditur dhe emrin e të voglës.

4-7

Picture 1 of 3

20-vjeçarja ka postuar foto të Stormi, teksa i mban dorën e vogël. Nëna e Kylie, Kris Jenner ishte e para që shkroi urimin për emrin e të voglës.

“Wow Kylie!!! E pabesueshme që kjo është bërë fotoja më e pëlqyer në historinë e Instagramit! Faleminderit të gjithëve për dashurinë për të shtrenjtën tonë Stormi!”, shkruan Kris.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ja parashikimi i motit për ditën e sotme

Orët e para të ditës do të dominohen nga vranësira kalimtare. Gjatë...
Read More