Kylie Jenner pozon për ”LOVE”Kylie Jenner përsëri ka zgjedhur të injoroi të gjitha thashethemet rreth shtatzënisë së saj.

1-1

Picture 1 of 4

Jenner mësohet të jetë tashmë në muajin e pestë të shtatzënisë ndërsa pritet që fëmija i saj i parë me reperin Travis Scott, të jetë vajzë.

Megjithatë, ajo ka anashkaluar çdo raportim të tillë dhe po merret me festat e Krishtlindjeve.

Motra e Kim Kardashian – West, si rezultat, ka ndarë për adhuruesit një imazh të saj dedikuar Krishtlindjeve, tejet të mahnitshëm të realizuar për ballinën e revistës Love.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Pashkët, Basha në katedralen e Rrëshenit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka udhëtuar sot drejt Rrëshenit, prej nga...
Read More