Kylie Jenner “pushton” tregun e kozmetikësDuket se familja Kardashian ka vendosur të “pushtojë” botën e biznesit.

Këtë herë bëhet fjalë për Kylie Jenner, e cila disa javë pas ardhjes në jetë të vajzës së saj, ka vendosur të hedhë në treg një linjë të re kozmetike me emrin e vogëlushes, Stormi.

Kylie, e cila po punon për ndërtimin e një perandorie në fushën e kozmetikëS të quajtur Kylie Cosmetics, ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram, krah së cilës shkruan: “Disa nga të preferuarat e mia. ‘#WeatherCollection, I lançuar në 28 shkurt dhe i frymëzuar nga Stormi im”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ndarjet që tronditën botën e showbizit gjatë vitit 2017!

Ka pasur shumë ndarje të famshme në vitin 2017 që tronditën dhe...
Read More