Kylie Jenner tregon format e saj “vrasëse”Kylie

Si më e vogla e klanit Kardashian-Jenner ajo duket edhe më premtuesja.

Edhe pse është vetëm 18 vjeç, Kylie Jenner ia ka dalë të jetë në qendër të vëmendjes mediatike për çdo detaj.

Këtë herë modelja ka dhuruar një foto për ndjekësit e saj në IG.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Maks Velo ; Arti i madh i Europës dhe prapambetja 500 vjeçare në Shqipëri

Shoqëria shqiptare është 500 vjet pas Europës, mendon Maks Velo, kur flitet...
Read More