Kylie Jenner vazhdon të fshihet

Sërish mungon Kylie.

Kardashianët kanë publikuar fotografinë e tyre të Krishtlindjeve, por as në të nuk shihet Kylie Jenner.

Kjo është jashtëzakonisht e çuditshme pasi fotografia përmban të gjithë klanin Kardashian-Jenner, duke përfshirë Kim, Khloe, Kourtney, Kris dhe nëna e saj Mary Ho Houghton madje edhe Kendall Jenner.

Poashtu edhe fëmijët e Kourtney janë në fotografi, edhe pse djali i saj i vogël mungon. Edhe fëmijët e Kim, North dhe Saint janë në foto, por Kanye West jo.

Edhe pse Rob Kardashian nuk shihet, vajza e saj Dream, po.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kultivonin bimë narkotike, arrestohet në flagrancë 24-vjeçari, një në kërkim

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Krujë, në zbatim të planit...
Read More