Kylie Minogue hap dyqan Krishtlindjesh në Londër


kylie-minogue-attends-the-nme-awards-at-the-o2-academy-brixton

Princesha australiane e muzikës pop Kylie Minogue, është duke hapur një dyqan në Londër.

Dyqani i muzikantes do të mbushet me një sërë sendesh të zgjedhura personalisht nga Minogue, ku do të përfshihen si sende shtëpiake ashtu dhe dekorime festive.

Blerësit do të kenë mundësinë të shkojnë fustanet e spektaklit të veshura më parë nga Kylie, dhe mund të marrin pjesë në kompeticionin për të fituar objekte nga arkivat personale të saj.

Dyqani i Krishtlindjeve do të hapet vetëm dy ditë, në 9 e 10 dhjetor, nga ora 10 deri në 4 pasdite në sallën Royal Albert Hall.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vrasja e dy shqiptarëve në Bazel, policia aksion për gjetjen e autorëve

Vrasja e dy shqiptarëve dhe plagosja e një tjetri në një kafene...
Read More