Kylie prapë fsheh linjat e shtatzënisë!

Kylie Jenner, ka kohë që konfirmoi shtatzëninë e saj, nga e cila pret fëmijën e saj të parë.

Kylie Jenner 1

Picture 1 of 5

Babai i fëmijës është bërë e ditur se është reperi i njohur Travis Scott, megjithatë, ylli i njohur televiziv gjithnjë po fsheh linjat e saj prej një gruaje shtatzënë.

E një gjë të tillë motra e vogël e Kim Kardashian-West, ka bërë përsëri, pasi ka publikuar një fotografi të saj por vetëm duke fokusuar pamjen e fytyrës së saj.

Për më shumë ja dhe dëshmia se Kylie, çdo herë fsheh linjat e saj prej një shtatzëneje.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zvicra do të jetë ndërmjetëse mes Koresë Veriore dhe SHBA-ve

Zvicra është gati të bëhet ndërmjetëse mes Koresë së Veriut dhe SHBA-ve...
Read More