Lamtumira në shtratin e vdekjesKjo foto kaq prekëse tregon momentin kur një burrë dhe bashkëshortja e tij i thonë lamtumirë njëri-tjetrit.

Djali i tyre, Chris Minnini, ka postuar foton e prindërve, Jim dhe Cindy, teksa mbahen në jetë nga pajisjet.

Jim kishte deklaruar se preferonte të ishte me të shoqen në momentet e fundit të jetës.

Çifti i devotshëm ishte dërguar në spital, ku u vendosën në dhoma të ndryshme, por Jim kërkoi që të ishte pranë gruas, me të cilën kishte 23 vjet i martuar.

Fotoja është bërë në një spital në Ontario, Kanada.

Jim humbi betejën me kancerin e mushkërive.

Kurse Cindy tashmë është kthyer në shtëpi dhe po e merr veten pasi pësoi një atak kardiak.

Biri i tyre, Chris thotë se nuk i vjen keq që e postoi foton në Reddit.

Chris Minnini's parentsChris Minnini's parentsChris Minnini's parentsJim and Cindy

loading...
Shkruar Nga
More from revista mapo

Aplikimi në universitet, gjithçka që duhet të dini!

Flasin maturantët: Udhëzimi i ministrisë që ndryshon procedurën e mëparshme krijon paqartësi....
Read More