Larg Shtëpisë së Bardhë, sa ka ndryshuar vajza e Barack Obamas, Sasha

Sasha Obama, vajza e ish-presidentit të Amerikës, Barack Obam nuk është më ajo vajza e vogël që kemi parë brenda Shtëpisë s Bardhë.

Sasha, tashmë 16-vjeç është rritur shumë.

Ajo është fotografuar me miqtë e saj në një festival muzikor. Sasha shihet duke shijuar zonën VIP në Washington së bashku me një grup shokësh.

Kjo është hera e parë që e vogla e Obamës shihet në të tilla festa ku njerëzit konsumojë duhan dhe pije alkoolike.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Kapiteni Lichsteiner mbron shqiptarët: Mirë bënë që festuan ashtu!

  Kapiteni i Zvicrës, Stefan Lichsteiner, u jep të drejtë Xhakës dhe...
Read More