Media

Largimi i bujshëm, Gjebrea thumb Fevziut: Gjenerali e bën edhe me të rinj televizionin!


               Publikuar në : 12:29 - 07/06/18 |
mapo.al

Ditë e veçantë për moderatorin e njohur shqiptar, Ardit Gjebrea. Ai feston ditëlindjen dhe mbush plot 55 vjeç. Mësohet se moderatori ka festuar ditëlindjen e tij të 55-të në Drimadhës. Në videot e mëposhtme shihet se si Arditi ka performuar përpara miqve duke iu dhuruar atyre muzikë. Ndërsa e bukur është edhe performanca e vajzës së moderatorit Ana. Ajo shihet teksa kërcen me plot energji.


Të ftuar specialë në festën e Gjerbreas mësohet se kanë qenë Aleksandër Frangaj me bashkëshorten Alba Frangaj. Teksa ishin të pranishëm pronarët e Tv Klan, Arditi nuk ka lënë pa thumbuar edhe lëvizjen e bujshme të Blendi Fevziut drejt Top Channel që po përflitet kohët e fundit.

“Gjenerali e bën edhe me të rinj televizionin”, është shprehur Gjebrea. Ndërsa është zbuluar se Frangaj do të bëjë investime në skenografinë e Tv Klan.

Sakaq, i pyetur nga gazetarja Alma Çupi se përse nuk bën recital Arditi është shprehur se nuk e lë ‘Të dielën Shqiptare”.

<
>
d1_1528364226-6041578 d2_1528364226-3339269 d3_1528364226-406219 df_1528364386-9397663 f1_1528364227-1021752

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas