Lea zbulon sekretin për një trup perfekt

lea-michelle

Lea Michele ka zbuluar sekretin që qëndron prapa trupit të saj me linja perfekte!

Aktorja 31-vjeçare tregoi se ajo nuk ka ngrënë kurrë ushqim të shpejtë dhe nuk ha karamele.

“Unë jam mirë në kuptimin që unë kurrë nuk kam ngrënë ushqim të shpejtë. Unë nuk pi sode. Unë nuk ha karamele. Shtëpia ime është e shëndetshme, kështu që kur them se po ha shumë është si ushqim i mirë që ia vlen”, ka thënë ajo për E! News.

Ajo shtoi: “Më pëlqen palestra. Unë punoj shumë për t’u ndjerë mirë. Dua të jem në gjendje të kënaqem. Unë jam italiane. Më pëlqen të ha ushqime të mira. E dua verën e kuqe”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Erdogan: Aleatët të anohen kah Ankaraja, jo kah “organizatat terroriste”

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, shfaqi shpresën se SHBA do të...
Read More