Leo Gjugja nga Kosova shpallet Mister Gjermania 2017leo-gjugja-dhe-albijona-muharremaj

Mashkulli më i pashëm në Mister Gjermania është shpallur Leo Gjugja, i cili me prejardhje është nga Kosova.

Lajmin për këtë e ka bërë publik edhe ish-Miss Gjermania 2015 – shqiptarja tjetër, Albijona Muharremaj.

“Mister Gjermania 2017 vjen nga Kosova. Leo krenohemi me ty!! Shum Suksese”, ka shkruar Muharremaj në llogarinë e saj në Facebook.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Tri metoda natyrale për të luftuar celulitin pas moshës 30-vjeçare

Nëse do të dukesh bukur, atëherë përgatitu të bësh një trajtim për...
Read More