Leonard Veizi: Mbresa të shkëlyera nga një fundjavë plazhi në fillim të sezonit veror

20180526_09175520180526_09195820180526_09232320180526_09233620180526_09400620180526_09514720180526_09592220180526_10070020180526_18361820180527_084342
 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Arrestohet për shpërdorim detyre nënprefekti i Tiranës

Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve lokalë...
Read More