Leonora Jakupi pozon me fustan të kuq për nder të 28 nëntorit!

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Porse, paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk mungojnë asnjëherë.

Leonora Jakupi 1

Picture 1 of 2

Fustani i kuq që ajo mban veshur e bënë të duket për bukuri.

Kujtojmë se ka kohë që ajo nuk ka deklaruar asgjë për jetën e saj private, përveç që ka takuar mashkullin ideal dhe ndihet e dashuruar.

Shkruar Nga
More from Revista User

I arrestuari pranon sulmin në Stokholm: Unë jam vrasësi!

SUEDI– Mediat ndërkombëtare kanë publikuar pamjet e autorit të dyshuar që u...
Read More