Lëshon timonin e makinës, Elvana Gjatës për pak sa nuk i ndodh ‘gjëma’Këngëtaraj Elvana Gjata i është kthyer fuqishëm tregut muzikor, pas një shkëputje për të eksperimentuar me suksesin e saj përtej kufijve shqiptarë.

Me anë të një video të publikuar në Instagramin e saj ajo ka një njoftim për fansat e saj.

Elvana Gjata kthehet me një koncert live në Prishtinë. 

Ndërkohë që ka realizuar videon ajo ka qenë në timon dhe për pak sa i ik makina nga kontrolli, pasi lëshon timonin nga duart për të përshëndetur fansat. Elvana i shkelka rregullat e qarkullimit!

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

BE dënon dhunën, Iljazaj: Ja si zgjidhet tensioni i krijuar

Edhe delegacioni i BE në Shqipëri reagoi pas protestës së djeshme. Në...
Read More