Lezhë, digjet gjatë natës makina e 36-vjeçaresmakina-e-djegur

Burime nga policia Lezhë bëjnë me dije se:

Gjatë natës ka marrë flakë mjeti Benz i cili ka qenë i parkuar përpara Prefekturës Lezhë. në pronësi të shtetases K.M. 36 vjeçe.

Si pasojë ka pasur vetëm dëme materiale.

Nga hetimet paraprake dyshohet aksidentale.

Grupi hetimor në vendngjarje në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë dhe ekspertin piroteknik po kryejnë veprimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të djegies.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

12 shenjat paralajmëruese që tregojnë se keni të bëni me një person me zemër të zezë…

Besoni apo jo, 90% e të gjithë njerëzve janë më shumë si...
Read More