Liam Payne: “Grupi do të rikthehet së bashku…”one-direction-press-2013-650

Liam Payne po i jep shpresa fansave dhe gjatë këtij sezoni festiv grupi One Direction mund të mbyllë krizën duke u rikthyer të performojë.

Gjatë bisedës së tij me fansat në #askliam Twitter ai u dha fund frikave duke u përgjigjur — se është 100% i sigurtë se bashkimi i grupit do të ndodhë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Nuk është fajtor ambienti: Fëmijët tregojnë prirje racore që nga lindja

Edhe pse deri tani është thënë që prindërit ua mësojnë fëmijëve racizmin,...
Read More