Lima “korit” Shangain

Revyja vjetore e modës e brendit Victoria Secret është gjithmonë spektakël.

1-0

Picture 1 of 13

Me vite të tëra në mesin e anëtareve më të shquara seksi është manekinia braziliane Adriana Lima.

Ajo dominoi edhe kësaj radhe, tash në rolin e engjëllit të zi.

Lima serish tregoi trupin e saj perfekt dhe këmbët e tonifikuara.

Në mesin e manekineve ishin edhe Alesandra Ambrosio, Bela Hadid, ndërsa Candice Swanepoel u kthye për herë të parë pas lindjes në stil të lartë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tërmet në detin Egje/ Katër persona të plagosur

Një tërmet i shkallës 5.3 të Rihterit, epiqendra e të cilit ishte...
Read More