Linda Halimi ‘ndez’ skenën e Eurovisionit

Këngëtarja Linda Halimi ka elektrizuar skenën e “Eurovision 2017”, ku ajo u ngjit si përfaqësuesja e Shqipqrisë, në këtë edicion të 62-të Festivalit Të Këngës Europiane (Eurovision).

 

Linda Halimi 1

Picture 1 of 6

Paraqitja e këngëtares shqiptare me këngën “World” mund të konsiderohet dinjitoze, aq sa rrëmbeu edhe duartrokitjet e të pranishmëve.

Interpretimi i Lindës ishte shumë potent shoqëruar me skenografinë e veçantë, ku mbretëronte ngjyra e bardhë.

Linda këndoi e 4-ëta në këtë gjysmë finale pas Suedisë, Australisë dhe Gjeorgjisë. Eurovisioni këtë vit mbahet në Kiev të Ukrainës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Këshilla praktike si t’i “mbijetoni” rrugëve të gjata me makinë kur keni fëmijë

Sipas mjekes pediatre Jill Irving për “Babycentre”, fëmijët nën 24 muajsh do...
Read More