Linda Halimi në ballinën e revistës ‘People’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, përpos në muzikë, po del të jetë mjaft e suksesshme edhe në sfera tjera të jetës.

Së fundmi ajo po shquhet mjaft për transformimin e trupit të saj duke u shndërruar në një model ideal për shumë femra që vuajnë nga mbipesha.

Historia e humbjes së peshës nga Linda, është njëra nda dy storiet më të veçanta të përzgjedhura nga revista e famshme ‘People’.

Ky është një suksës tjetër në arenën ndërkombëtare pas prezantimit të në ‘Americal Idol’ vitin që lamë pas.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rebelët sirianë dhe familjet e tyre largohen nga Damasku

Qindra rebelë dhe familjet e tyre kanë filluar të hipin në autobusë...
Read More