Linda Halimi zbulon variantin e këngës për në Eurosonglinda-halimi

Linda Halimi do të jetë përfaqësuesja e Shqipërisë në “Eurosong 2017”. Kënga e saj “Botë” do të jetë ajo që do të përfaqësojë vendin tonë në këtë kompeticion të rëndësishëm muzikor. Ashtu si çdo këngë në vitet e shkuara edhe këtë herë janë bërë ndryshimet e nevojshme dhe përshtatja në anglisht e këngës, në një kohë të shkurtër. Linda ka dhënë një intervistë për Wiwibloggs, ku ka zbuluar pak nga versioni i ri i këngës.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Po kthehemi mbrapa? Ulet niveli arsimor në vend, rritet numri i personave me arsim 8/9 vjeçar

Struktura e popullsisë në moshë pune ka ndryshuar në favor të nivelit...
Read More