Liu Yelin, 50-vjeçarja rinore sfidon dëborën, me bikini në liqenin e Baikal në Rusi

 

Me bikini edhe pse është -40 gradë… por kjo femër kaq në formë po ‘shkrin’ akujt.

Ajo është 50 vjeçe, por nëse do të bazohej te pamja e saj askush nuk do të mendonte se është më shumë se 30.

Më krenare se kurrë ajo është shfaqur në liqenin e Baikal në Rusi, ku 50-vjeçarja Liu Yelin vazhdon të preferojë të vishet me bikini, pavarësisht se temperaturat janë -40 gradë celsius.

50-vjeçarja e “re”, ka treguar se është objektivi i jetës së saj që të udhëtojë përreth globit e të pozojë me bikini, të cilave ajo u referohet si armaturë, pavarësisht se sa ftohtë, apo çfarë moti është.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Kush ishte Devi Kasmi, dyshimet për një vrasje të bujshme dhe për atentatin ndaj Konjarit

  Një ditë pas atentatit në Tiranë me vrasjen e 41-vjeçarit Devi...
Read More
CLOSE
CLOSE