Live në FB nga seanca, Berisha- Ramës: Shko mjekohu se ke qeshje të të sëmurit psikik

Pas ndëprerjes së seancës nga kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, ka qenë demokrati Sali Berisha i cili në faqen e tij në Facebook ka bërë lidhje direkte nga salla e seancave,

Ai fliste, teksa deputetët e opozitës janë mbledhur rreth foltores ku ndodhet kreu i PD-së, Lulzim Basha.

Berisha ka lexuar fjalimin e tij në Facebook, pa patur mundësinë e medias, ku thotë se ai ka folur vitin e kaluar për vëllain e Fatmir Xhafajt, të cilët sipas tij kryeministri Rama i mohonte.

 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Jeta Dedja Toçila: Çështja LGBT, po abuzohet me fëmijët!

  Nga Jeta Dedja Toçila – A janë qindra dhe mijëra nxënës anëtarë...
Read More