Lori Hoxha drejt altarit, zbuloni vendin ku do të zhvillohet dasma…

 

Lori Hoxha do të martohet së shpejti.

Prej kohësh ajo është në një marrëdhënie me milionerin Vis Bajraktari dhe tani kanë vendosur të martohen.

Flitet se dasma do të zhvillohet në liqenin e Komos, Itali dhe festimet do të zgjasin pothuajse një javë.

Është ky lajmi që po qarkullon, edhe pse akoma nuk kemi një konfirmim nga ana e çifti.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Samiti i Sofjes/ Çfarë kërkojnë Macron, Merkel dhe May nga vendet e Ballkanit… edhe nga Shqipëria

  Presidenti i Francës, Macron, Kancelarja gjermane Merkel dhe Kryeministrja britanike, May...
Read More