Lori Hoxha: Operacionet plastike? Flisni për kauza më të rëndësishme!

 

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto, që i drejtohet atyre që e kanë akuzuar për ndërhyrje plastike.

Këtë herë duket se ajo është lodhur nga tematika e operacioneve plastike dhe për këtë arsye ka shkruar:

“Do të dojë shumë të flisnim për racizmin, paragjykimin që u bëhet grave, barazisë gjinore, homofobisë aq shumë sa po flasim për operacionet plastike.

Ose ajo gropa të rrugica e pallatit tim që nuk mbyllet kurrë do ishte një bisedë më interesante dhe më produktive,” përfundon Lori në një postim në Snapchat.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Veliaj: Brenda dy viteve rehabilitojmë edhe zonat periferike

Zgjidhet problemi 25-vjeçar për banorët e Rr. “Besnik Hidri”, Bashkia e Tiranës...
Read More
CLOSE
CLOSE