“Lost In Your Light” e Dua Lipës arrin një milion klikime

dua-lipa

Kënga e albumit të parë të Dua Lipas, “Lost In Your Light”, në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Miguel, ka kapur shifrën e një milion klikimeve në vetëm tri ditë.

Këtë gjë e ka bërë me dije edhe vetë bukuroshja e talentuar me origjinë nga Kosova, ku në profilin e saj në “Instagram”, u shpreh falënderuese ndaj fansave të saj.

auto_s21493059514

Shkruar Nga
More from Revista User

6 të rinj bien në pranga, nuk lejuan Forcat Speciale të bënin kontrolle

6 të rinj kanë janë prangosur pasi kundërshtuan punonjësit e policisë dhe...
Read More