Louise Thompson tregon linjatAjo është një veterane e “Made In Chelsea”, e cila ka arritur të ketë një trup të shkëlqyer nga palestra që nga fillimi i lidhjes me Ryan Libbey në vitin e kaluar.

 

Louise Thompson 1

Picture 1 of 8

Dhe Louise Thompson ka treguar frytet e punës së saj, kur filloj një kampanjë për veshje të brendshme të dielën.

27 vjeqarja është bashkuar me supermarketin Asda në gamën e fundit të veshjeve të brendshme George.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

OKB i kërkon Mianmarit t’i japë fund dhunës në Rohingya

Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, António Guterres, i ka kërkuar...
Read More