Luks në çdo cep…Angela Martini tregon vilën e saj në Rumani

Modelja shqiptare, Angela Martini është mjaft aktive në rrjetet sociale.

1-1

Picture 1 of 2

Shpesh ajo ndan pjesë nga ambjentet e vilës ku jeton me bashkëshortin e saj rumun.

Ashtu dhe siç mund të mendohet në banesën e tyre kurrësesi nuk mund të mungojë luksi. Çifti i famshëm jetojnë në Rumani dhe kjo kohë pas muajit të mjaltit është vetëm relaks për Martinin.

Ajo ka treguar se tashmë është shtëpiake, por aspak e dëshpëruar. Në postimin e saj të fundit ku shfaqet në super formë Angela ka treguar dhe një nga ambjentet e shtëpisë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nëse ai bën këto 10 veprime me ju, dijeni se ka filluar t’ju tradhtojë…

Një marrëdhënie është një gjë e komplikuar dhe e brishtë, sidomos mes...
Read More