Lumturohet Valbona Selimllari, e surprizojnë me buqetë lulesh!

   

Ish-missi Valbona Selimllari është surprizuar ditën e sotme nga një buqetë me lule që duket se ja ka bërë ditën më të bukur.

Kjo buqetë e bukur lulesh i ka ardhur Selimllarit nga mikesha dhe regjisorja e njohur Vera Grabocka.

“Qe ne mengjes troket dera, e ashtu si pergjumesh cohem ta hap dhe perpara meje ish kjo buqet e mrekullueshme dhe pas saj nje engjell qe me ka mbrojtur qe diten qe eshte futur ne jeten time .

Faleminderit Vera Grabocka per dashurine dhe kujdesin qe me fal cdo dite te jetes time, ndjehem me shume fat qe je pjes e saj. Te dua shume shume,”-përfundon Valbona në rrjete sociale.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Horoskopi i ditës, 20 tetor

Dashi Ky është momenti më i mirë për të patur një ballafaqim...
Read More