Lyhet me benzinë, por harron dhe ndez cigaren…

burning-cigarette-smoke

Një  burrë në fshatin Miras të Bilishtit ka përfunduar i djegur shumë keq në spital, në gjendje të rëndë dhe fatkeqësinë e ka shkaktuar vetë.

Policia njoftoi se mbrëmë, F.M. në orën 23:00, duke u kthyer për në shtëpi, mbante në dorë një bidon plastik me 1.5 litra benzinë, i cili rridhte. Gjatë rrugës duke ndezur një cigare, benzina ka marrë flakë dhe ai përfshirë prej tyre duke u djegur në pjesë të ndryshme të trupit.

Ai u dërgua në Tiranë për mjekim më të specializuar, pasi ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore, si pasojë e djegieve trupore dhe dosja i kaloi Prokurorisë të Rrethit  Gjyqësor Korçë  për “Ngjarje aksidentale”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tri truqe të bukurisë që çdo femër duhet t’i dijë

Shumica e femrave mendojnë se bukuria kërkon shumë punë. Sidoqoftë, me truqet...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.