“Ma përqafo vjerrën”, Roza Lati “prezanton” burrin e ardhshëm

Ajo ka publikuar disa foto në Instastory ku i thotë Ritës “ Mamo bjer rehat tani, se do martohem”

Një djalë i ka bërë replay në story ku I thotë “Ma përqafo shumë vjerrën time”.

Roza i shkruan nëse do të martohen bashkë dhe përgjigjja e tij është: “ Po sigurisht, je fiks për mua

“Ti do të bëhesh nuse crazy, e bukur dhe unë do të vij të të marr me makinë të viteve ’50, pastaj do të ikim për muaj mjalti në ishuj”, shkroi Reinaldo Gaci.

rozarozaa-157x300rozaaa-161x300rozaaaa
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Zonja e Parë feston ditëlindjen, Trump: Jam shumë i zënë për dhurata

  Zonja e Parë ka ditëlindjen. Po çfarë dhurate mori nga bashkëshorti...
Read More