“Ma përqafo vjerrën”, Roza Lati “prezanton” burrin e ardhshëm

Ajo ka publikuar disa foto në Instastory ku i thotë Ritës “ Mamo bjer rehat tani, se do martohem”

Një djalë i ka bërë replay në story ku I thotë “Ma përqafo shumë vjerrën time”.

Roza i shkruan nëse do të martohen bashkë dhe përgjigjja e tij është: “ Po sigurisht, je fiks për mua

“Ti do të bëhesh nuse crazy, e bukur dhe unë do të vij të të marr me makinë të viteve ’50, pastaj do të ikim për muaj mjalti në ishuj”, shkroi Reinaldo Gaci.

rozarozaa-157x300rozaaa-161x300rozaaaa
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

U shuan në aksident: Përcillen në banesën e fundit babai me dy fëmijët, Massafra mban meshën

  Mes dhimbjes dhe lotëve, familjarë dhe miq u kanë dhënë lamtumirën...
Read More