Macron dhe Papa personalitete të vitit në Francë

Për një të tretën e francezëve, presidenti francez Emannuel Macron dhe Papa Françesku, janë “personalitete në vitin 2017”.

Sipas një sondazhi të kryer nga Instituti Ifop, midis tetë personaliteteve të vitit, 33 për qind e të anketuarve francezë zgjodhën kryetarin e shtetit francez Emannuel Macron dhe udhëheqësin suprem të Vatikanit, Papa Françesku.

Shkruar Nga
More from Revista User

Arrestohet 21-vjeçari, me kanabis dhe thikë me vete

Një i ri 21-vjeçar nga fshati Kolonjë i Lushnjes është arrestuar mbrëmjen...
Read More