Madonna serish nudo

Këngëtarja amerikane Madonna ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi nudo, e cila shkaktoi reaksione të bujshme.

Madonna 1

Picture 1 of 2

Diva e zhanrit pop ndërtoi karrierën duke iu falënderuar zërit fantastik dhe spoteve ekscentrike.

Ajo edhe sot mban frymën e saj dhe atë në moshën 59-vjeçare me sjelljen e saj shkakton reagime të shumta të publikut.

Edhe pse nuk e shohim shpesh në media, Madonna është shumë aktive në profilin e saj në Instagram ku publikon shumë foto private nga jeta e saj.

Kësaj radhe ajo përcjellësve të saj në Instagram iu ka shpërndarë një foto nudo, e cila shumë shpejt mori botën.

Këngëtarja fsheh pjesët intime të trupit duke vendosur një çantë. Hapi i saj shokoi shumicën e komentuesve, të cilët e kritikuan për shkak të sjelljes së saj, duke thënë se nuk përkon me moshën, derisa të tjerët thanë se nga Madonna mund të pritet gjithçka.

Shkruar Nga
More from Revista User

7 tipet e femrave që meshkujt nuk i pëlqejnë aspak

Lidhjen me këto tipa femrash, meshkujt nuk e mendojnë as në ëndërr…...
Read More