Makina përplas 20-vjeçaren në kryeqytet, po kryhen hetimet



ambulanca-urgjenca-633x340

Një 20- vjeçare kalimtare ka mbetur e plagosur mëngjesin e sotëm rreth orës 07:15, në rrugën “Dritan Hoxha”, pranë pallatit të sportit “Asllan Rusi”.

Një automjet Citroen, me drejtues një person me inicalet A. L., ka aksidentuar këmbësoren 20- vjeçaren me inicialet, Z.I., e cila u dërgua në spital Ushtarak, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar dhe po kryhen hetimet për të parë kush nuk e ka respektuar semaforin.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Metroja e Moskës, si një pallat mbretëror. Fotot që pushtuan rrjetin

Pamje mahnitëse janë këto që zbulohen nga metroja e Moskës. [ngg_images source="galleries"...
Read More