Makina përplas motorin në Elbasan, plagoset rëndë motoçiklisti

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në Unazë, tek rruga e re e trenit.

Sipas raportimeve të para automjeti ka përplasur një motoçikletë, dhe si pasojë është dëmtuar rëndë drejtuesi i motorit.

Ai është dërguar menjëherë në spital për të marrë trajtimin e nevojshëm. Policia ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen e plotë të situatës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Transformohet hapësira para Piramidës

Veliaj: Brenda vitit fillon transformimi i Piramidës [ngg_images source="galleries" container_ids="336" display_type="photocrati-nextgen_basic_imagebrowser" ajax_pagination="0"...
Read More