Margot Robbie shkëlqen në premierën e “I, Tonya”

Premiera e filmit “I, Tonya” u shfaq në Sidnei në Australi, e natyrisht aktorja kryesore e këtij filmi nuk mungonte.

2-1

Picture 1 of 4

Margot Robbie u kthye në vendlindje, ku shkëlqeu në tapetin e kuq e veshur në një fustan të bardhë.

Aktorja australiane sfidoi axhendën e ngjeshur dhe nuk shfaqi shenja lodhjeje në parakalimin e rastit me fustanin e hapur dhe të gjatë.

Robbie gjithashtu është nominuar për Cmimet Oscar, për aktoren më të mirë me rolin e saj tek “I, Tonya”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Veprimet e partnerit që ju acarojnë, por tregojnë sa shumë ju dashuron

Një marrëdhënie asnjëherë nuk është perfekte, ashtu si çdo gjë tjetër në...
Read More