Mariah Carey u pasurua nga hiti i Krishtlindjeve të 1994

Hitet e Mariah Carey çdo herë dëgjohen dhe nuk shterojnë asnjëherë!

Megjithatë, përveç se kalon kohë e gjatë nga hitet e saj të mahnitshme, po del të jetë se edhe pas dekadave, Mariah po përfiton aq shumë nga zëri i bukur i saj.

Kjo pasi sipas disa kalkulimeve të The Economist, del të jetë se Mariah Carey me ”All I want for Christmas is you”, ka arritur të xhirojë në llogarinë e saj hiq më pak se 60 milionë dollarë.

”All I want for Christmas is you” është hit i vitit 1994, por që ende tutje po e pasuron yllin e muzikës Mariah Carey.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shkencëtarët, zbulojnë një merimangë të veçantë… (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=-4xV5Kir3uU Një lloj e re merimange, e cila është e sapo zbuluar...
Read More